Nasz Zespół


 mgr Magdalena Widlińska

Magister ekonomii. Specjalista ds. podologii.


Założyłam firmę NOVA z miłości do ludzi. Zawsze sprawiało mi ogromna radość pomaganie. Z wykształcenia jestem ekonomistą. Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Wykształcenie, które zdobyłam podczas studiów przełożyłam na pracę jako manager własnej marki - NOVA. Odkryłam w sobie także cechy, które zaowocowały w mojej pracy z ludźmi  - stylistki paznokci i podologa. Tworzę miejsce, w którym szacunek do pacjenta, jego emocjonalne wsparcie oraz wysoka jakość usług jest dla mnie najważniejsze. Nie mniej ważni są dla mnie współpracownicy - zespół jest dla mnie jak rodzina. Mam nadzieje, że każdy, kto odwiedzi gabinet NOVA poczuje tutaj dobrą energię. 


 dr n.med. Teresa Koblik

Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista diabetolog lek. med. Agnieszka Stąpór

diabetolog, specjalista chorób wewnętrznych, dietetyk kliniczny


Lekarz, absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2009-2020 wspópracowała z Kliniką Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie odbyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie chorób wewnętrznych oraz diabetologii.

Od 2020 r. podjęła pracę w I Oddziale Anestezjologi i Intensywnej Terapii Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie, gdzie realizuje szkolenie z zakresu intensywnej terapii.

Od samego początku bliska jest jej tematyka leczenia żywieniowego oraz dietetyki. Swoja wiedzę w tym temacie pogłębiła poprzez ukończenie studiów podyplomowych “Żywienie kliniczne” i “Żywienie w zdrowiu i chorobie”.


 lek. Magdalena Tomas

chirurg


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu Chirurgii Ogólnej odbywała w Oddział Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Gastroenterologicznej i Transplantologii SU w Krakowie. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych szkoleniach i konferencjach. Pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Członkini Towarzystwa Chirurgów Polskich


 dr n. med. Sebastian Borys

specjalista diabetologii
specjalista chorób wewnętrznych


Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Segalena w Bordeaux (Francja). Specjalista diabetologii oraz chorób wewnętrznych.

Związany z Kliniką Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zdobywał wiedzę i doskonalił umiejętności na podyplomowych stażach i kursach m.in. w Monachium, Rheine, Dusseldorfie (Niemcy), Maastricht (Holandia), Londynie (UK). Autor i współautor oryginalnych artykułów, publikacji, rozdziałów w podręcznikach z zakresu stopy cukrzycowej. Wykładowca i uczestnik zjazdów, kursów i konferencji w Polsce i za granicą poświęconych stopie cukrzycowej. Zaangażowany w popularyzowanie wiedzy na temat stopy cukrzycowej. Współautor „Programu Wsparcia Ambulatoryjnego Leczenia Chorych z Zespołem Stopy Cukrzycowej” w Polsce na lata 2016-2018. Członek sekcji stopy cukrzycowej Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (DFSG;EASD) oraz Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (PTD).


 


 mgr Katarzyna Urbańska

Podolog, kosmetolog


Absolwentka studiów magisterskich o kierunku Kosmetologia ze specjalizacją Podologia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od wielu lat, wiedzę pogłębia dzięki udziale w szkoleniach i konferencjach.  Trener szkoleniowy w Akademia NOVA. Zawsze uśmiechnięta osoba, która uwielbia czytać książki i ma bzika na punkcie psów. Dzięki wytrwałości i zapale do pracy co roku osiąga przynajmniej jeden z życiowych celów. 


 mgr Katarzyna Nowak-Omiatacz

Podolog-kosmetolog


Absolwentka Kosmetologii UJ. Po ukończonych studiach magisterskich, kontynuowała edukację na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia z zakresu podologii. Chętnie dzieli się z Pacjentami zarówno poczuciem estetyki, jak i rozległą wiedzą i doświadczeniem. W życiu prywatnym charakteryzuje ją samodyscyplina, wrażliwość i zamiłowanie do sztuki, piękna i harmonii.
Trener szkoleniowy w Akademia NOVA.


 mgr Małgorzata Kajderowicz

Podolog


Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku kosmetologia ze specjalizacja w podologii. Stałe podnosi swoje kompetencje zawodowe śledząc nowości, uczestnicząc w kongresach, webinarach oraz szkoleniach. Obecnie dokształca się w dziedzinie sterylizacji medycznej, dlatego też przywiązuje duża uwagę di bezpieczeństwa, dezynfekcji oraz sterylności w gabinecie.


 mgr Kinga Talarek

Podolog, kosmetolog


Absolwentka studiów magisterskich na kierunku kosmetologia ze specjalizacją z podologii na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Stała potrzeba zgłębiania wiedzy sprawia, że regularnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach oraz konferencjach. Swoją pracę wykonuje z pasją, zaangażowaniem i empatią, każdego pacjenta traktując indywidualnie. Największą radość daje jej możliwość niesienia pomocy innym. Prywatnie oddaje się czytaniu książek i ceni sobie chwile spędzone z najbliższymi.


 Magdalena Szczyrbak

Podolog


Magdalena Szczyrbak -posiada wyższe wyksztalcenie na kierunku kosmetologia ze specjalizacja Podologia, zdobyte w Wyzszej Szkole Przedsiebiorczosci w Warszawie. Aby poszerzyc swoja wiedze i umiejetnosci ukonczyla dodatkowo studia podyplomowe na kierunku Podologia na Krakowskiej Wyzszej Szkole Promocji Zdrowia. Swoja prace wykonuje z pasja i wielkim zaangazowaniem. Nieustannie poglebia swoja wiedze uczestniczac w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach i webinarach podologicznych. Jest osoba wrazliwa i empatyczna, do kazdego pacjenta podchodzi w indywidualny sposob z duzym zaangazowaniem, szukajac najskuteczniejszej i najefektywniejszej terapii. Praca jest dla niej wielka inspiracja pozwalająca nieustannie się rozwijać i zdobywać nowe pasjonujące doświadczenia. Największą motywacja do dalszej pracy są dla niej kolejne zakończone sukcesem zabiegi i radość pacjentów po zakonczonej terapii.


 mgr Weronika Kiszakiewicz

Dietetyk


Absolwentka studiów magisterskich na kierunku dietetyka na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W pracy z pacjentami najbliższe są jej diety wegetariańskie i psychologiczne podejście do odchudzania. W gabinecie słucha, wspiera i lubi szukać rozwiązań. Ma praktyczne i wyrozumiałe podejście do żywienia. Ciągle poszerza swoją wiedzę na licznych kursach z zakresu żywienia i zdrowia.


 Edyta Falińska

Podiatra ze specjalizacją stopy cukrzycowej.


Absolwentka kierunku Podiatrii Medycznej Uniwersytetu Salford Manchester w Wielkiej Brytanii. 10-letni staż pracy w czołowych klinikach leczenia stopy cukrzycowej w brytyjskich szpitalach oraz stażu w Klinice Podiatrii w USA. Członek HCPC (Health and Care proffesional Council), Society of Podiatrists UK oraz Towarzystwa Leczenia Ran.
Trener szkoleniowy w Akademia NOVA.


 mgr Marcela Olejnik

Magister pielęgniarstwa


Ukończyła studium podyplomowe na kierunku podologia. Obecnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego. Od kilknastu lat związana z oddziałami kardiologii o różnym profilu. Ukończyła szkolenie dla pielęgniarek w zakresie leczenia ran, chce rozwijać się w kierunku opieki nad pacjentem ze stopą cukrzycową. Stale rozwija swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w zakresie podologii. Prywatnie kolekcjonerka roślin, szczęśliwa żona i mama dwójki dziewczynek.


 mgr Urszula Habdas

mgr pielęgniarstwa, specjalista pielęgniarstwa zachowawczego mgr Weronika Nowak

Fizjoterapeta


Magister fizjoterapii, której przygoda z fizjoterapią rozpoczęła się od drugiej strony leżanki gdy z powodu kontuzji, nie mogła już działać, w początkowo obranym kierunku zawodowym – tańcu. Jednak gdzieś po drodze, okazało się, że tajniki ludzkiego ciała na tyle ją zafascynowały, że postanowiła kontynuować edukację w tym kierunku. Specjalizuje się w fizjoterapii sportowej i ortopedycznej. Jednocześnie pracując w myśl osteopatycznego podejścia do ludzkiego ciała, które promuje patrzenie na człowieka i jego problemy jako całość. Promuje zaangażowanie pacjenta w proces terapii, tak aby kontuzje nie nawracały, a nieprawidłowe nawyki, mogły zostać wyeliminowane. Poza pracą w gabinecie aktywnie szkoli się w kierunku treningowym, aby móc zapewnić pacjentom zarówno pomoc technikami manualnymi w trakcie wizyty jak i wskazówki, które pozwolą im aktywnie wspomagać swoje ciało nawet po zakończeniu terapii.


 mgr Agnieszka Kostecka

Terapeuta manualny, fizjoterapeta sportowy specjalizacja rehabilitacja kończyn dolnych


Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Chętnie zdobywająca wiedzę i ucząca się nowych technik z zakresu funkcjonowania ludzkiego ciała oraz rehabilitacji w obrębie stawów kolanowych i stóp. Fizjoterapeutka Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Prywatnie lubiąca różne formy aktywności fizycznej. Miłośniczka kotów.

W Centrum Medycznym NOVA zajmuje się doborem wkładek ortopedycznych oraz leczeniem schorzeń i urazów sportowych.


 mgr Michał Lenartowicz

Terapeuta manualny, fizjoterapeuta sportowy, specjalizacja z zakresu medycyny ortopedycznej i terapii tkanek miękkich


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobywane w pracy z pacjentami w połączeniu z wiedzą systematycznie zdobywaną w trakcie licznych kursów specjalistycznych, pozwalają mu na świadczenie wysokiej jakości usług medycznych dla swoich pacjentów.

Specjalizuje się w: 

  • Rehabilitacji w schorzeniach kręgosłupa i stawów obwodowych na tle ortopedycznym i neurologicznym
  • Rehabilitacji w sporcie (urazy, przeciążenia, prewencja kontuzji)
  • Rehabilitacji z zakresu medycyny ortopedycznej
  • Rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych
  • Profilaktce urazów narządu ruchu


 Beata Grudzińska

Manager


Zajmuje się sprawami organizacyjnymi, kontroluje zamówienia materiałów medycznych, dba o uzupełnienie zapasów najwyższej jakości preparatów i opatrunków. Niezastąpiona w organizacji pracy gabinetu. Czuwa nad komfortem pracy personelu oraz utrzymaniem miłej i przyjaznej atmosfery w gabinecie. Prywatnie lubi literaturę i dobre kino.


 Katarzyna Górka

Recepcjonistka


Studentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Osoba kreatywna i pogodna, umiejąca pracować samodzielnie jak również w zespole. Zawsze chętnie pomaga innym. W pracy i nie tylko bardzo ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem. W NOVA zajmuje się bieżącą rejestracją pacjentów. Sprawuje opiekę nad pacjentem podczas jego obecności w gabinecie.


 Aneta Węgrzyn

Recepcjonistka medycznamgr Magdalena Widlińska

Magister ekonomii. Specjalista ds. podologii.


Założyłam firmę NOVA z miłości do ludzi. Zawsze sprawiało mi ogromna radość pomaganie. Z wykształcenia jestem ekonomistą. Ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie. Wykształcenie, które zdobyłam podczas studiów przełożyłam na pracę jako manager własnej marki - NOVA. Odkryłam w sobie także cechy, które zaowocowały w mojej pracy z ludźmi  - stylistki paznokci i podologa. Tworzę miejsce, w którym szacunek do pacjenta, jego emocjonalne wsparcie oraz wysoka jakość usług jest dla mnie najważniejsze. Nie mniej ważni są dla mnie współpracownicy - zespół jest dla mnie jak rodzina. Mam nadzieje, że każdy, kto odwiedzi gabinet NOVA poczuje tutaj dobrą energię. dr n.med. Teresa Koblik

Specjalista chorób wewnętrznych, specjalista diabetolog
lek. med. Agnieszka Stąpór

diabetolog, specjalista chorób wewnętrznych, dietetyk kliniczny


Lekarz, absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2009-2020 wspópracowała z Kliniką Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie odbyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie chorób wewnętrznych oraz diabetologii.

Od 2020 r. podjęła pracę w I Oddziale Anestezjologi i Intensywnej Terapii Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie, gdzie realizuje szkolenie z zakresu intensywnej terapii.

Od samego początku bliska jest jej tematyka leczenia żywieniowego oraz dietetyki. Swoja wiedzę w tym temacie pogłębiła poprzez ukończenie studiów podyplomowych “Żywienie kliniczne” i “Żywienie w zdrowiu i chorobie”.lek. Magdalena Tomas

chirurg


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu Chirurgii Ogólnej odbywała w Oddział Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Gastroenterologicznej i Transplantologii SU w Krakowie. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych szkoleniach i konferencjach. Pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Członkini Towarzystwa Chirurgów Polskichdr n. med. Sebastian Borys

specjalista diabetologii
specjalista chorób wewnętrznych


Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Segalena w Bordeaux (Francja). Specjalista diabetologii oraz chorób wewnętrznych.

Związany z Kliniką Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zdobywał wiedzę i doskonalił umiejętności na podyplomowych stażach i kursach m.in. w Monachium, Rheine, Dusseldorfie (Niemcy), Maastricht (Holandia), Londynie (UK). Autor i współautor oryginalnych artykułów, publikacji, rozdziałów w podręcznikach z zakresu stopy cukrzycowej. Wykładowca i uczestnik zjazdów, kursów i konferencji w Polsce i za granicą poświęconych stopie cukrzycowej. Zaangażowany w popularyzowanie wiedzy na temat stopy cukrzycowej. Współautor „Programu Wsparcia Ambulatoryjnego Leczenia Chorych z Zespołem Stopy Cukrzycowej” w Polsce na lata 2016-2018. Członek sekcji stopy cukrzycowej Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (DFSG;EASD) oraz Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (PTD).


 mgr Katarzyna Urbańska

Podolog, kosmetolog


Absolwentka studiów magisterskich o kierunku Kosmetologia ze specjalizacją Podologia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od wielu lat, wiedzę pogłębia dzięki udziale w szkoleniach i konferencjach.  Trener szkoleniowy w Akademia NOVA. Zawsze uśmiechnięta osoba, która uwielbia czytać książki i ma bzika na punkcie psów. Dzięki wytrwałości i zapale do pracy co roku osiąga przynajmniej jeden z życiowych celów. mgr Katarzyna Nowak-Omiatacz

Podolog-kosmetolog


Absolwentka Kosmetologii UJ. Po ukończonych studiach magisterskich, kontynuowała edukację na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia z zakresu podologii. Chętnie dzieli się z Pacjentami zarówno poczuciem estetyki, jak i rozległą wiedzą i doświadczeniem. W życiu prywatnym charakteryzuje ją samodyscyplina, wrażliwość i zamiłowanie do sztuki, piękna i harmonii.
Trener szkoleniowy w Akademia NOVA.mgr Małgorzata Kajderowicz

Podolog


Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku kosmetologia ze specjalizacja w podologii. Stałe podnosi swoje kompetencje zawodowe śledząc nowości, uczestnicząc w kongresach, webinarach oraz szkoleniach. Obecnie dokształca się w dziedzinie sterylizacji medycznej, dlatego też przywiązuje duża uwagę di bezpieczeństwa, dezynfekcji oraz sterylności w gabinecie.mgr Kinga Talarek

Podolog, kosmetolog


Absolwentka studiów magisterskich na kierunku kosmetologia ze specjalizacją z podologii na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Stała potrzeba zgłębiania wiedzy sprawia, że regularnie uczestniczy w specjalistycznych szkoleniach oraz konferencjach. Swoją pracę wykonuje z pasją, zaangażowaniem i empatią, każdego pacjenta traktując indywidualnie. Największą radość daje jej możliwość niesienia pomocy innym. Prywatnie oddaje się czytaniu książek i ceni sobie chwile spędzone z najbliższymi.Magdalena Szczyrbak

Podolog


Magdalena Szczyrbak -posiada wyższe wyksztalcenie na kierunku kosmetologia ze specjalizacja Podologia, zdobyte w Wyzszej Szkole Przedsiebiorczosci w Warszawie. Aby poszerzyc swoja wiedze i umiejetnosci ukonczyla dodatkowo studia podyplomowe na kierunku Podologia na Krakowskiej Wyzszej Szkole Promocji Zdrowia. Swoja prace wykonuje z pasja i wielkim zaangazowaniem. Nieustannie poglebia swoja wiedze uczestniczac w specjalistycznych szkoleniach, konferencjach i webinarach podologicznych. Jest osoba wrazliwa i empatyczna, do kazdego pacjenta podchodzi w indywidualny sposob z duzym zaangazowaniem, szukajac najskuteczniejszej i najefektywniejszej terapii. Praca jest dla niej wielka inspiracja pozwalająca nieustannie się rozwijać i zdobywać nowe pasjonujące doświadczenia. Największą motywacja do dalszej pracy są dla niej kolejne zakończone sukcesem zabiegi i radość pacjentów po zakonczonej terapii.mgr Weronika Kiszakiewicz

Dietetyk


Absolwentka studiów magisterskich na kierunku dietetyka na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W pracy z pacjentami najbliższe są jej diety wegetariańskie i psychologiczne podejście do odchudzania. W gabinecie słucha, wspiera i lubi szukać rozwiązań. Ma praktyczne i wyrozumiałe podejście do żywienia. Ciągle poszerza swoją wiedzę na licznych kursach z zakresu żywienia i zdrowia.Edyta Falińska

Podiatra ze specjalizacją stopy cukrzycowej.


Absolwentka kierunku Podiatrii Medycznej Uniwersytetu Salford Manchester w Wielkiej Brytanii. 10-letni staż pracy w czołowych klinikach leczenia stopy cukrzycowej w brytyjskich szpitalach oraz stażu w Klinice Podiatrii w USA. Członek HCPC (Health and Care proffesional Council), Society of Podiatrists UK oraz Towarzystwa Leczenia Ran.
Trener szkoleniowy w Akademia NOVA.mgr Marcela Olejnik

Magister pielęgniarstwa


Ukończyła studium podyplomowe na kierunku podologia. Obecnie w trakcie specjalizacji w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego. Od kilknastu lat związana z oddziałami kardiologii o różnym profilu. Ukończyła szkolenie dla pielęgniarek w zakresie leczenia ran, chce rozwijać się w kierunku opieki nad pacjentem ze stopą cukrzycową. Stale rozwija swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach w zakresie podologii. Prywatnie kolekcjonerka roślin, szczęśliwa żona i mama dwójki dziewczynek.mgr Urszula Habdas

mgr pielęgniarstwa, specjalista pielęgniarstwa zachowawczego
mgr Weronika Nowak

Fizjoterapeta


Magister fizjoterapii, której przygoda z fizjoterapią rozpoczęła się od drugiej strony leżanki gdy z powodu kontuzji, nie mogła już działać, w początkowo obranym kierunku zawodowym – tańcu. Jednak gdzieś po drodze, okazało się, że tajniki ludzkiego ciała na tyle ją zafascynowały, że postanowiła kontynuować edukację w tym kierunku. Specjalizuje się w fizjoterapii sportowej i ortopedycznej. Jednocześnie pracując w myśl osteopatycznego podejścia do ludzkiego ciała, które promuje patrzenie na człowieka i jego problemy jako całość. Promuje zaangażowanie pacjenta w proces terapii, tak aby kontuzje nie nawracały, a nieprawidłowe nawyki, mogły zostać wyeliminowane. Poza pracą w gabinecie aktywnie szkoli się w kierunku treningowym, aby móc zapewnić pacjentom zarówno pomoc technikami manualnymi w trakcie wizyty jak i wskazówki, które pozwolą im aktywnie wspomagać swoje ciało nawet po zakończeniu terapii.mgr Agnieszka Kostecka

Terapeuta manualny, fizjoterapeta sportowy specjalizacja rehabilitacja kończyn dolnych


Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Chętnie zdobywająca wiedzę i ucząca się nowych technik z zakresu funkcjonowania ludzkiego ciała oraz rehabilitacji w obrębie stawów kolanowych i stóp. Fizjoterapeutka Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Prywatnie lubiąca różne formy aktywności fizycznej. Miłośniczka kotów.

W Centrum Medycznym NOVA zajmuje się doborem wkładek ortopedycznych oraz leczeniem schorzeń i urazów sportowych.mgr Michał Lenartowicz

Terapeuta manualny, fizjoterapeuta sportowy, specjalizacja z zakresu medycyny ortopedycznej i terapii tkanek miękkich


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobywane w pracy z pacjentami w połączeniu z wiedzą systematycznie zdobywaną w trakcie licznych kursów specjalistycznych, pozwalają mu na świadczenie wysokiej jakości usług medycznych dla swoich pacjentów.

Specjalizuje się w: 

  • Rehabilitacji w schorzeniach kręgosłupa i stawów obwodowych na tle ortopedycznym i neurologicznym
  • Rehabilitacji w sporcie (urazy, przeciążenia, prewencja kontuzji)
  • Rehabilitacji z zakresu medycyny ortopedycznej
  • Rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych
  • Profilaktce urazów narządu ruchuBeata Grudzińska

Manager


Zajmuje się sprawami organizacyjnymi, kontroluje zamówienia materiałów medycznych, dba o uzupełnienie zapasów najwyższej jakości preparatów i opatrunków. Niezastąpiona w organizacji pracy gabinetu. Czuwa nad komfortem pracy personelu oraz utrzymaniem miłej i przyjaznej atmosfery w gabinecie. Prywatnie lubi literaturę i dobre kino.Katarzyna Górka

Recepcjonistka


Studentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Osoba kreatywna i pogodna, umiejąca pracować samodzielnie jak również w zespole. Zawsze chętnie pomaga innym. W pracy i nie tylko bardzo ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem. W NOVA zajmuje się bieżącą rejestracją pacjentów. Sprawuje opiekę nad pacjentem podczas jego obecności w gabinecie.Aneta Węgrzyn

Recepcjonistka medyczna