Nasz Zespół


 lek. med. Anna Hernik

dermatolog-wenerolog


Absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie. Od wielu lat z pasją uprawia zawód lekarza prowadząc Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny. Jest także ekspertem medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej i regeneracyjnej. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w wielu konferencjach, kursach i szkoleniach zarówno krajowych jak i zagranicznych, co łączy z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie aby zapewnić swoim pacjentom jak najlepszą opiekę.

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology ESCAD.

Zapraszamy na stronę: https://ahernik.pl
 


 lek. med. Agnieszka Stąpór

diabetolog, specjalista chorób wewnętrznych, dietetyk kliniczny


Lekarz, absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2009-2020 wspópracowała z Kliniką Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie odbyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie chorób wewnętrznych oraz diabetologii.

Od 2020 r. podjęła pracę w I Oddziale Anestezjologi i Intensywnej Terapii Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie, gdzie realizuje szkolenie z zakresu intensywnej terapii.

Od samego początku bliska jest jej tematyka leczenia żywieniowego oraz dietetyki. Swoja wiedzę w tym temacie pogłębiła poprzez ukończenie studiów podyplomowych “Żywienie kliniczne” i “Żywienie w zdrowiu i chorobie”.


 lek. Magdalena Tomas

chirurg


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu Chirurgii Ogólnej odbywała w Oddział Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Gastroenterologicznej i Transplantologii SU w Krakowie. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych szkoleniach i konferencjach. Pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Członkini Towarzystwa Chirurgów Polskich


 dr n. med. Sebastian Borys

specjalista diabetologii
specjalista chorób wewnętrznych


Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Segalena w Bordeaux (Francja). Specjalista diabetologii oraz chorób wewnętrznych.

Związany z Kliniką Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zdobywał wiedzę i doskonalił umiejętności na podyplomowych stażach i kursach m.in. w Monachium, Rheine, Dusseldorfie (Niemcy), Maastricht (Holandia), Londynie (UK). Autor i współautor oryginalnych artykułów, publikacji, rozdziałów w podręcznikach z zakresu stopy cukrzycowej. Wykładowca i uczestnik zjazdów, kursów i konferencji w Polsce i za granicą poświęconych stopie cukrzycowej. Zaangażowany w popularyzowanie wiedzy na temat stopy cukrzycowej. Współautor „Programu Wsparcia Ambulatoryjnego Leczenia Chorych z Zespołem Stopy Cukrzycowej” w Polsce na lata 2016-2018. Członek sekcji stopy cukrzycowej Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (DFSG;EASD) oraz Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (PTD).


 mgr Magdalena Widlińska

Współwłaściciel, manager


Magister ekonomii. Absolwentka UE w Krakowie. Swoją pasję do podologii rozwijała uczestnicząc w wielu specjalistycznych kursach, a także opiekując się pacjentami w Centrum Medycznym NOVA. Obecnie zajmuje się koordynacją, zarządzaniem i organizacją pracy biura zarówno w Centrum Medycznym NOVA i Akademii NOVA.


 mgr Aneta Bobek

Podolog, kosmetolog


Absolwentka kosmetologii i podologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, absolwentka PK w Krakowie o kierunku Technologia Chemiczna specjalność Chemia i Technologia Kosmetyków. Nieustannie poszerza swoja wiedzę o cukrzycy i powikłaniach powstałych w jej przebiegu. Zajmuje się edukacją pacjentów z ranami w przebiegu zespołu stopy cukrzycowej. Prywatnie uwielbia podróżować i jeździć na snowboardzie.


 Katarzyna Pawliwiec

Podolog, ortopodolog


Wykwalifikowany podolog i ortopodolog, studentka trzeciego roku pielęgniarstwa w Wyższej Szkole Nauk Stosowanych w Rudzie Śląskiej. Ukończyła studia wyższe na kierunku zarządzanie o specjalności Psychologia w Biznesie w Wyższej Szkole Ochrony Pracy w Katowicach. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych szkoleniach.podologicznych i ortopodologicznych m.in „Dobrą Szkołę Ortopodologii” w Szczecinie oraz Akademię Podologii w Katowicach. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Jest praktykującym ortopodologiem, na codzień wspaniale opiekuje się pacjentami i projektuję dla nich wkładki ortopedyczne oraz obuwie specjalistyczne.


 mgr Katarzyna Urbańska

Podolog, kosmetolog


Absolwentka studiów magisterskich o kierunku Kosmetologia ze specjalizacją Podologia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od wielu lat, wiedzę pogłębia dzięki udziale w szkoleniach i konferencjach.  Trener szkoleniowy w Akademia NOVA. Zawsze uśmiechnięta osoba, która uwielbia czytać książki i ma bzika na punkcie psów. Dzięki wytrwałości i zapale do pracy co roku osiąga przynajmniej jeden z życiowych celów. 


 mgr Katarzyna Nowak-Omiatacz

Podolog-kosmetolog


Absolwentka Kosmetologii UJ. Po ukończonych studiach magisterskich, kontynuowała edukację na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia z zakresu podologii. Chętnie dzieli się z Pacjentami zarówno poczuciem estetyki, jak i rozległą wiedzą i doświadczeniem. W życiu prywatnym charakteryzuje ją samodyscyplina, wrażliwość i zamiłowanie do sztuki, piękna i harmonii.
Trener szkoleniowy w Akademia NOVA.


 mgr Małgorzata Kajderowicz

Podolog


Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku kosmetologia ze specjalizacja w podologii. Stałe podnosi swoje kompetencje zawodowe śledząc nowości, uczestnicząc w kongresach, webinarach oraz szkoleniach. Obecnie dokształca się w dziedzinie sterylizacji medycznej, dlatego też przywiązuje duża uwagę di bezpieczeństwa, dezynfekcji oraz sterylności w gabinecie.


 Edyta Falińska

Podiatra ze specjalizacją stopy cukrzycowej.


Absolwentka kierunku Podiatrii Medycznej Uniwersytetu Salford Manchester w Wielkiej Brytanii. 10-letni staż pracy w czołowych klinikach leczenia stopy cukrzycowej w brytyjskich szpitalach oraz stażu w Klinice Podiatrii w USA. Członek HCPC (Health and Care proffesional Council), Society of Podiatrists UK oraz Towarzystwa Leczenia Ran.
Trener szkoleniowy w Akademia NOVA.


 Barbara Ochmańska

pielęgniarka dyplomowana
specjalista pielęgniarstwa zachowawczego


Pielęgniarka dyplomowana, licencjat pielęgniarstwa. Związana zawodowo z Gabinetem Leczenia Stopy Cukrzycowej Kliniki Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Uczestnik i wykładowca konferencji, kursów w zakresie leczenia stopy cukrzycowej. Z zamiłowaniem edukuje i wspiera Pacjentów wraz z Ich Najbliższymi. Nadzoruje przebieg leczenia.


 mgr Anna Walczak

Pielęgniarka


Mgr pielęgniarstwa, absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ukończyła studia podyplomowe nt. Prawo i Zarządzanie w Ochronie Zdrowia w Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku-Białej, specjalizuje się w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego. Doktorantka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Przez wiele lat związana zawodowo ze stacją dializ w Wadowicach. Wiedzę z zakresu leczenia ran i stopy cukrzycowej zdobywała w wiodących ośrodkach w Polsce, dzięki czemu sprawnie posługuję się nowoczesnymi metodami tj. Total Contact Cast, terapia podciśnieniowa, terapia larwalna. Stale się rozwija, bierze udział w kursach oraz konferencjach naukowych poświęconych leczeniu ran.


 mgr Nikola Kuświk

Fizjoterapeta


Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku fizjoterapia. Zajmuje się przywracaniem sprawności fizycznej osobom z ograniczeniami ruchu wynikającymi z chorób lub będącymi następstwem wypadków. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. W pracy z pacjentami specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej, terapii mięśniowo-powięziowej oraz treningu funkcjonalnym.


 mgr Agnieszka Kostecka

Terapeuta manualny, fizjoterapeta sportowy specjalizacja rehabilitacja kończyn dolnych


Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Chętnie zdobywająca wiedzę i ucząca się nowych technik z zakresu funkcjonowania ludzkiego ciała oraz rehabilitacji w obrębie stawów kolanowych i stóp. Fizjoterapeutka Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Prywatnie lubiąca różne formy aktywności fizycznej. Miłośniczka kotów.

W Centrum Medycznym NOVA zajmuje się doborem wkładek ortopedycznych oraz leczeniem schorzeń i urazów sportowych.


 mgr Michał Lenartowicz

Terapeuta manualny, fizjoterapeuta sportowy, specjalizacja z zakresu medycyny ortopedycznej i terapii tkanek miękkich


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobywane w pracy z pacjentami w połączeniu z wiedzą systematycznie zdobywaną w trakcie licznych kursów specjalistycznych, pozwalają mu na świadczenie wysokiej jakości usług medycznych dla swoich pacjentów.

Specjalizuje się w: 

  • Rehabilitacji w schorzeniach kręgosłupa i stawów obwodowych na tle ortopedycznym i neurologicznym
  • Rehabilitacji w sporcie (urazy, przeciążenia, prewencja kontuzji)
  • Rehabilitacji z zakresu medycyny ortopedycznej
  • Rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych
  • Profilaktce urazów narządu ruchu


 Małgorzata Domańska

Stylista paznokci


Inżynier geodezji. Obecnie studentka Kosmetologii na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Dbanie o piękny wygląd i kondycję paznokci to jej pasja. Charakteryzuje ją precyzyjność i dbałość o każdy szczegół. Chętnie doskonali swoje umiejętności, jest na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi. W wolnym czasie lubi dobrą książkę i długie spacery.


 Beata Grudzińska

Manager


Zajmuje się sprawami organizacyjnymi, kontroluje zamówienia materiałów medycznych, dba o uzupełnienie zapasów najwyższej jakości preparatów i opatrunków. Niezastąpiona w organizacji pracy gabinetu. Czuwa nad komfortem pracy personelu oraz utrzymaniem miłej i przyjaznej atmosfery w gabinecie. Prywatnie lubi literaturę i dobre kino.


 Katarzyna Górka

Recepcjonistka


Studentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Osoba kreatywna i pogodna, umiejąca pracować samodzielnie jak również w zespole. Zawsze chętnie pomaga innym. W pracy i nie tylko bardzo ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem. W NOVA zajmuje się bieżącą rejestracją pacjentów. Sprawuje opiekę nad pacjentem podczas jego obecności w gabinecie.


 Aneta Węgrzyn

Recepcjonistka medycznalek. med. Anna Hernik

dermatolog-wenerolog


Absolwentka Collegium Medicum UJ w Krakowie. Od wielu lat z pasją uprawia zawód lekarza prowadząc Specjalistyczny Gabinet Dermatologiczny. Jest także ekspertem medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej i regeneracyjnej. Stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w wielu konferencjach, kursach i szkoleniach zarówno krajowych jak i zagranicznych, co łączy z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie aby zapewnić swoim pacjentom jak najlepszą opiekę.

Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, European Society for Cosmetic & Aesthetic Dermatology ESCAD.

Zapraszamy na stronę: https://ahernik.pl
 lek. med. Agnieszka Stąpór

diabetolog, specjalista chorób wewnętrznych, dietetyk kliniczny


Lekarz, absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W latach 2009-2020 wspópracowała z Kliniką Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, gdzie odbyła szkolenie specjalizacyjne w zakresie chorób wewnętrznych oraz diabetologii.

Od 2020 r. podjęła pracę w I Oddziale Anestezjologi i Intensywnej Terapii Krakowskiego Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II w Krakowie, gdzie realizuje szkolenie z zakresu intensywnej terapii.

Od samego początku bliska jest jej tematyka leczenia żywieniowego oraz dietetyki. Swoja wiedzę w tym temacie pogłębiła poprzez ukończenie studiów podyplomowych “Żywienie kliniczne” i “Żywienie w zdrowiu i chorobie”.lek. Magdalena Tomas

chirurg


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Szkolenie specjalizacyjne z zakresu Chirurgii Ogólnej odbywała w Oddział Klinicznym Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej, Gastroenterologicznej i Transplantologii SU w Krakowie. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych szkoleniach i konferencjach. Pracę wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Członkini Towarzystwa Chirurgów Polskichdr n. med. Sebastian Borys

specjalista diabetologii
specjalista chorób wewnętrznych


Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Segalena w Bordeaux (Francja). Specjalista diabetologii oraz chorób wewnętrznych.

Związany z Kliniką Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zdobywał wiedzę i doskonalił umiejętności na podyplomowych stażach i kursach m.in. w Monachium, Rheine, Dusseldorfie (Niemcy), Maastricht (Holandia), Londynie (UK). Autor i współautor oryginalnych artykułów, publikacji, rozdziałów w podręcznikach z zakresu stopy cukrzycowej. Wykładowca i uczestnik zjazdów, kursów i konferencji w Polsce i za granicą poświęconych stopie cukrzycowej. Zaangażowany w popularyzowanie wiedzy na temat stopy cukrzycowej. Współautor „Programu Wsparcia Ambulatoryjnego Leczenia Chorych z Zespołem Stopy Cukrzycowej” w Polsce na lata 2016-2018. Członek sekcji stopy cukrzycowej Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (DFSG;EASD) oraz Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (PTD).mgr Magdalena Widlińska

Współwłaściciel, manager


Magister ekonomii. Absolwentka UE w Krakowie. Swoją pasję do podologii rozwijała uczestnicząc w wielu specjalistycznych kursach, a także opiekując się pacjentami w Centrum Medycznym NOVA. Obecnie zajmuje się koordynacją, zarządzaniem i organizacją pracy biura zarówno w Centrum Medycznym NOVA i Akademii NOVA.mgr Aneta Bobek

Podolog, kosmetolog


Absolwentka kosmetologii i podologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, absolwentka PK w Krakowie o kierunku Technologia Chemiczna specjalność Chemia i Technologia Kosmetyków. Nieustannie poszerza swoja wiedzę o cukrzycy i powikłaniach powstałych w jej przebiegu. Zajmuje się edukacją pacjentów z ranami w przebiegu zespołu stopy cukrzycowej. Prywatnie uwielbia podróżować i jeździć na snowboardzie.Katarzyna Pawliwiec

Podolog, ortopodolog


Wykwalifikowany podolog i ortopodolog, studentka trzeciego roku pielęgniarstwa w Wyższej Szkole Nauk Stosowanych w Rudzie Śląskiej. Ukończyła studia wyższe na kierunku zarządzanie o specjalności Psychologia w Biznesie w Wyższej Szkole Ochrony Pracy w Katowicach. Swoje umiejętności doskonaliła na licznych szkoleniach.podologicznych i ortopodologicznych m.in „Dobrą Szkołę Ortopodologii” w Szczecinie oraz Akademię Podologii w Katowicach. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Jest praktykującym ortopodologiem, na codzień wspaniale opiekuje się pacjentami i projektuję dla nich wkładki ortopedyczne oraz obuwie specjalistyczne.mgr Katarzyna Urbańska

Podolog, kosmetolog


Absolwentka studiów magisterskich o kierunku Kosmetologia ze specjalizacją Podologia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od wielu lat, wiedzę pogłębia dzięki udziale w szkoleniach i konferencjach.  Trener szkoleniowy w Akademia NOVA. Zawsze uśmiechnięta osoba, która uwielbia czytać książki i ma bzika na punkcie psów. Dzięki wytrwałości i zapale do pracy co roku osiąga przynajmniej jeden z życiowych celów. mgr Katarzyna Nowak-Omiatacz

Podolog-kosmetolog


Absolwentka Kosmetologii UJ. Po ukończonych studiach magisterskich, kontynuowała edukację na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia z zakresu podologii. Chętnie dzieli się z Pacjentami zarówno poczuciem estetyki, jak i rozległą wiedzą i doświadczeniem. W życiu prywatnym charakteryzuje ją samodyscyplina, wrażliwość i zamiłowanie do sztuki, piękna i harmonii.
Trener szkoleniowy w Akademia NOVA.mgr Małgorzata Kajderowicz

Podolog


Absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach na kierunku kosmetologia ze specjalizacja w podologii. Stałe podnosi swoje kompetencje zawodowe śledząc nowości, uczestnicząc w kongresach, webinarach oraz szkoleniach. Obecnie dokształca się w dziedzinie sterylizacji medycznej, dlatego też przywiązuje duża uwagę di bezpieczeństwa, dezynfekcji oraz sterylności w gabinecie.Edyta Falińska

Podiatra ze specjalizacją stopy cukrzycowej.


Absolwentka kierunku Podiatrii Medycznej Uniwersytetu Salford Manchester w Wielkiej Brytanii. 10-letni staż pracy w czołowych klinikach leczenia stopy cukrzycowej w brytyjskich szpitalach oraz stażu w Klinice Podiatrii w USA. Członek HCPC (Health and Care proffesional Council), Society of Podiatrists UK oraz Towarzystwa Leczenia Ran.
Trener szkoleniowy w Akademia NOVA.Barbara Ochmańska

pielęgniarka dyplomowana
specjalista pielęgniarstwa zachowawczego


Pielęgniarka dyplomowana, licencjat pielęgniarstwa. Związana zawodowo z Gabinetem Leczenia Stopy Cukrzycowej Kliniki Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Uczestnik i wykładowca konferencji, kursów w zakresie leczenia stopy cukrzycowej. Z zamiłowaniem edukuje i wspiera Pacjentów wraz z Ich Najbliższymi. Nadzoruje przebieg leczenia.mgr Anna Walczak

Pielęgniarka


Mgr pielęgniarstwa, absolwentka Wydziału Nauk o Zdrowiu Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, ukończyła studia podyplomowe nt. Prawo i Zarządzanie w Ochronie Zdrowia w Wyższej Szkole Finansów i Prawa w Bielsku-Białej, specjalizuje się w dziedzinie pielęgniarstwa internistycznego. Doktorantka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Przez wiele lat związana zawodowo ze stacją dializ w Wadowicach. Wiedzę z zakresu leczenia ran i stopy cukrzycowej zdobywała w wiodących ośrodkach w Polsce, dzięki czemu sprawnie posługuję się nowoczesnymi metodami tj. Total Contact Cast, terapia podciśnieniowa, terapia larwalna. Stale się rozwija, bierze udział w kursach oraz konferencjach naukowych poświęconych leczeniu ran.mgr Nikola Kuświk

Fizjoterapeta


Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku fizjoterapia. Zajmuje się przywracaniem sprawności fizycznej osobom z ograniczeniami ruchu wynikającymi z chorób lub będącymi następstwem wypadków. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. W pracy z pacjentami specjalizuje się w rehabilitacji ortopedycznej, terapii mięśniowo-powięziowej oraz treningu funkcjonalnym.mgr Agnieszka Kostecka

Terapeuta manualny, fizjoterapeta sportowy specjalizacja rehabilitacja kończyn dolnych


Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Chętnie zdobywająca wiedzę i ucząca się nowych technik z zakresu funkcjonowania ludzkiego ciała oraz rehabilitacji w obrębie stawów kolanowych i stóp. Fizjoterapeutka Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków. Prywatnie lubiąca różne formy aktywności fizycznej. Miłośniczka kotów.

W Centrum Medycznym NOVA zajmuje się doborem wkładek ortopedycznych oraz leczeniem schorzeń i urazów sportowych.mgr Michał Lenartowicz

Terapeuta manualny, fizjoterapeuta sportowy, specjalizacja z zakresu medycyny ortopedycznej i terapii tkanek miękkich


Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na kierunku fizjoterapia. Wieloletnie doświadczenie kliniczne zdobywane w pracy z pacjentami w połączeniu z wiedzą systematycznie zdobywaną w trakcie licznych kursów specjalistycznych, pozwalają mu na świadczenie wysokiej jakości usług medycznych dla swoich pacjentów.

Specjalizuje się w: 

  • Rehabilitacji w schorzeniach kręgosłupa i stawów obwodowych na tle ortopedycznym i neurologicznym
  • Rehabilitacji w sporcie (urazy, przeciążenia, prewencja kontuzji)
  • Rehabilitacji z zakresu medycyny ortopedycznej
  • Rehabilitacji po zabiegach chirurgicznych
  • Profilaktce urazów narządu ruchuMałgorzata Domańska

Stylista paznokci


Inżynier geodezji. Obecnie studentka Kosmetologii na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Dbanie o piękny wygląd i kondycję paznokci to jej pasja. Charakteryzuje ją precyzyjność i dbałość o każdy szczegół. Chętnie doskonali swoje umiejętności, jest na bieżąco z nowinkami kosmetycznymi. W wolnym czasie lubi dobrą książkę i długie spacery.Beata Grudzińska

Manager


Zajmuje się sprawami organizacyjnymi, kontroluje zamówienia materiałów medycznych, dba o uzupełnienie zapasów najwyższej jakości preparatów i opatrunków. Niezastąpiona w organizacji pracy gabinetu. Czuwa nad komfortem pracy personelu oraz utrzymaniem miłej i przyjaznej atmosfery w gabinecie. Prywatnie lubi literaturę i dobre kino.Katarzyna Górka

Recepcjonistka


Studentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Osoba kreatywna i pogodna, umiejąca pracować samodzielnie jak również w zespole. Zawsze chętnie pomaga innym. W pracy i nie tylko bardzo ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem. W NOVA zajmuje się bieżącą rejestracją pacjentów. Sprawuje opiekę nad pacjentem podczas jego obecności w gabinecie.Aneta Węgrzyn

Recepcjonistka medyczna