Nasi pracownicy

O nas: Nasi pracownicy

Lekarze


lek. med. Anna Hernik

dermatolog-wenerolog

lek. med. Sebastian Borys

specjalista diabetologii
specjalista chorób wewnętrznych

lek. med. Jerzy Hohendorff


 
Pielęgniarki


mgr Maria Mazur

pielęgniarka dyplomowana
specjalista pielęgniarstwa zachowawczego

mgr Elżbieta Olech

pielęgniarka dyplomowana
specjalista pielęgniarstwa zachowawczego 
Podolodzy


mgr Magdalena Widlińska

Podolog
Magister ekonomii. Absolwentka UE w Krakowie. Doświadczenie związane z zagadnieniami dotyczącymi podologii zdobyła w trakcie wielu specjalistycznych kursów. Zajmuje się problematyką związaną z leczeniem i pielęgnacją stóp oraz doborem indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego.

mgr Anna Gładysz

Podolog, kosmetolog
Jest dyplomowanym podologiem. Ukończyła studia podyplomowe i magisterskie w tym kierunku. Aby kompleksowo zajmować się stopami swoją wiedzę  poszerza biorąc udział w konferencjach i szkoleniach nie tylko dla podologów, ale także lekarzy i rehabilitantów. Dzięki współpracy ze specjalistami różnych dziedzin prowadzi skuteczne terapie leczenia, profilaktyki i pielęgnacji. Uwielbia swoją pracę, wyzwania i "trudne" przypadki.  "Radość na twarzy pacjenta daje jej największą satysfakcję”

mgr Aneta Bobek

Podolog, kosmetolog
Absolwentka kosmetologii i podologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, absolwentka PK w Krakowie o kierunku Technologia Chemiczna specjalność Chemia i Technologia Kosmetyków. Nieustannie poszerza swoja wiedzę o cukrzycy i powikłaniach powstałych w jej przebiegu. Zajmuje się edukacją pacjentów z ranami w przebiegu zespołu stopy cukrzycowej. Prywatnie uwielbia podróżować i jeździć na snowboardzie.

mgr Katarzyna Szałkowska

Podolog, kosmetolog
Absolwentka studiów magisterskich o kierunku Kosmetologia ze specjalizacją Podologia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od 4 lat, wiedzę pogłębia dzięki udziale w szkoleniach i konferencjach.  Zawsze uśmiechnięta osoba, która uwielbia czytać książki i ma bzika na punkcie psów. Dzięki wytrwałości i zapale pracy co roku osiąga przynajmniej jeden z życiowych celów.  
Fizjoterapeuta


mgr Agnieszka Cyran

Terapeuta manualny, fizjoterapeta sportowy specjalizacja rehabilitacja kończyn dolnych

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Chętnie zdobywająca wiedzę i ucząca się nowych technik z zakresu funkcjonowania ludzkiego ciała oraz rehabilitacji w obrębie stawów kolanowych i stóp. Fizjoterapeutka Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.  Prywatnie lubiąca różne formy aktywności fizycznej. Miłośniczka kotów. W NOVA zajmuje się doborem wkładek ortopedycznych oraz leczeniem schorzeń i urazów sportowych. 
Administacja


Beata Grudzińska

Manager
Zajmuje się sprawami organizacyjnymi, kontroluje zamówienia materiałów medycznych, dba o uzupełnienie zapasów najwyższej jakości preparatów i opatrunków. Niezastąpiona w organizacji pracy gabinetu. Czuwa nad komfortem pracy personelu oraz utrzymaniem miłej i przyjaznej atmosfery w gabinecie. Prywatnie lubi literaturę i dobre kino.

Katarzyna Postołek

Recepcjonistka
Studentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Osoba kreatywna i pogodna, umiejąca pracować samodzielnie jak również w zespole. Zawsze chętnie pomaga innym. W pracy i nie tylko bardzo ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem. W NOVA zajmuje się bieżącą rejestracją pacjentów. Sprawuje opiekę nad pacjentem podczas jego obecności w gabinecie.