Nasi pracownicy

O nas: Nasi pracownicy

Lekarze


lek. med. Anna Hernik

dermatolog-wenerolog

lek. med. Sebastian Borys

specjalista diabetologii
specjalista chorób wewnętrznych

lekarz, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Uniwersytetu Segalena w Bordeaux (Francja). Specjalista diabetologii oraz chorób wewnętrznych. Prowadzi leczenie chorych z zespołem stopy cukrzycowej. Zawodowo związany z przykliniczną poradnią oraz oddziałem klinicznym Kliniki Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Zdobywał wiedzę i doskonalił umiejętności na podyplomowych stażach klinicznych i kursach m.in. w Monachium (Niemcy), Rheine (Niemcy), Dusseldorf (Niemcy) Maastricht (Holandia). Autor oraz współautor oryginalnych artykułów, publikacji, rozdziałów w podręcznikach z zakresu stopy cukrzycowej. Wykładowca i uczestnik zjazdów, kursów i konferencji w Polsce i za granicą poświęconych problematyce stopy cukrzycowej. Zaangażowany w popularyzowanie wiedzy na temat stopy cukrzycowej. Współautor rządowego „Programu Wsparcia Ambulatoryjnego Leczenia Chorych z Zespołem Stopy Cukrzycowej” na lata 2016-2018. Członek sekcji Stopy Cukrzycowej Europejskiego Towarzystwa Badań nad Cukrzycą (DFSG;EASD) oraz Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (PTD)

lek. med. Jerzy Hohendorff
Lekarz, absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Szkolenie specjalizacyjne w zakresie chorób wewnętrznych realizuje w Klinice Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Prowadzi leczenie chorych z zespołem stopy cukrzycowej. Pracuje w oddziale klinicznym oraz przyklinicznej poradni. Zaangażowany w edukację lekarzy i pacjentów jest wykładowcą i uczestnikiem zjazdów, kursów i konferencji poświęconych problematyce stopy cukrzycowej. Badacz kliniczny i autor oryginalnych artykułów w zakresie diagnostyki i leczenia stopy cukrzycowej. Członek sekcji stopy cukrzycowej Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego (PTD). 
Pielęgniarki


mgr Maria Mazur

pielęgniarka dyplomowana
specjalista pielęgniarstwa zachowawczego

Pielęgniarka dyplomowana, specjalista pielęgniarstwa zachowawczego. Związana zawodowo z Gabinetem Leczenia Stopy Cukrzycowej Kliniki Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Uczestnik i wykładowca konferencji, kursów w zakresie leczenia stopy cukrzycowej. Szkoli Chorych wraz z Ich Najbliższymi. Nadzoruje przebieg leczenia

Barbara Ochmańska

pielęgniarka dyplomowana
specjalista pielęgniarstwa zachowawczego

Pielęgniarka dyplomowana, licencjat pielęgniarstwa. Związana zawodowo z Gabinetem Leczenia Stopy Cukrzycowej Kliniki Chorób Metabolicznych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Uczestnik i wykładowca konferencji, kursów w zakresie leczenia stopy cukrzycowej. Z zamiłowaniem edukuje i wspiera Pacjentów wraz z Ich Najbliższymi. Nadzoruje przebieg leczenia. 
Podolodzy


mgr Magdalena Widlińska

Podolog
Magister ekonomii. Absolwentka UE w Krakowie. Doświadczenie związane z zagadnieniami dotyczącymi podologii zdobyła w trakcie wielu specjalistycznych kursów. Zajmuje się problematyką związaną z leczeniem i pielęgnacją stóp oraz doborem indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego.

mgr Anna Gładysz

Podolog, kosmetolog
Jest dyplomowanym podologiem. Ukończyła studia podyplomowe i magisterskie w tym kierunku. Aby kompleksowo zajmować się stopami swoją wiedzę  poszerza biorąc udział w konferencjach i szkoleniach nie tylko dla podologów, ale także lekarzy i rehabilitantów. Dzięki współpracy ze specjalistami różnych dziedzin prowadzi skuteczne terapie leczenia, profilaktyki i pielęgnacji. Uwielbia swoją pracę, wyzwania i "trudne" przypadki.  "Radość na twarzy pacjenta daje jej największą satysfakcję”

mgr Aneta Bobek

Podolog, kosmetolog
Absolwentka kosmetologii i podologii Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia, absolwentka PK w Krakowie o kierunku Technologia Chemiczna specjalność Chemia i Technologia Kosmetyków. Nieustannie poszerza swoja wiedzę o cukrzycy i powikłaniach powstałych w jej przebiegu. Zajmuje się edukacją pacjentów z ranami w przebiegu zespołu stopy cukrzycowej. Prywatnie uwielbia podróżować i jeździć na snowboardzie.

mgr Katarzyna Szałkowska

Podolog, kosmetolog
Absolwentka studiów magisterskich o kierunku Kosmetologia ze specjalizacją Podologia. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywa od 4 lat, wiedzę pogłębia dzięki udziale w szkoleniach i konferencjach.  Zawsze uśmiechnięta osoba, która uwielbia czytać książki i ma bzika na punkcie psów. Dzięki wytrwałości i zapale pracy co roku osiąga przynajmniej jeden z życiowych celów. 

mgr Katarzyna Nowak-Omiatacz

Podolog-kosmetolog 
Fizjoterapeuta


mgr Agnieszka Cyran

Terapeuta manualny, fizjoterapeta sportowy specjalizacja rehabilitacja kończyn dolnych

Magister fizjoterapii, absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Chętnie zdobywająca wiedzę i ucząca się nowych technik z zakresu funkcjonowania ludzkiego ciała oraz rehabilitacji w obrębie stawów kolanowych i stóp. Fizjoterapeutka Akademii Piłkarskiej Wisły Kraków.  Prywatnie lubiąca różne formy aktywności fizycznej. Miłośniczka kotów. W NOVA zajmuje się doborem wkładek ortopedycznych oraz leczeniem schorzeń i urazów sportowych. 
Administacja


Beata Grudzińska

Manager
Zajmuje się sprawami organizacyjnymi, kontroluje zamówienia materiałów medycznych, dba o uzupełnienie zapasów najwyższej jakości preparatów i opatrunków. Niezastąpiona w organizacji pracy gabinetu. Czuwa nad komfortem pracy personelu oraz utrzymaniem miłej i przyjaznej atmosfery w gabinecie. Prywatnie lubi literaturę i dobre kino.

Katarzyna Postołek

Recepcjonistka
Studentka Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Osoba kreatywna i pogodna, umiejąca pracować samodzielnie jak również w zespole. Zawsze chętnie pomaga innym. W pracy i nie tylko bardzo ceni sobie kontakt z drugim człowiekiem. W NOVA zajmuje się bieżącą rejestracją pacjentów. Sprawuje opiekę nad pacjentem podczas jego obecności w gabinecie.